آغاز ثبت نام دوره تربیت مربی علم دینی

منبع: سایت علم دینی

زمان انتشار: ۱۲:۲۱ ۱۳۹۲/۰۴/۲۴

برگزاری دوره در دو گروه حداکثر ۱۰نفره و به صورت کارگاه بحث و گفتگو می باشد. بخش اول محتوای گروه الف، طی ۶ هفته از تاریخ ۲۴ مرداد تا ۲۸ شهریور ۹۲ توسط دکتر حسن عبدی و در گروه ب این مباحث توسط حجت الاسلام امین نژاد ارائه می شود.

موسسه گسترش مطالعات علم دینی، اقدام به برگزاری دوره تربیت مربی از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می نماید. این دوره از پنج شنبه ۲۴ مردادماه ۹۲ آغاز و به صورت هفتگی به کار خود ادامه می دهد. طول مدت این دوره آموزشی ۱۲ هفته بوده و هر هفته پنج شنبه ها از ساعت ۸ صبح تا نماز ظهر برگزار می گردد.

لازم به ذکر است دوره در دو بخش ۱- مبانی و روش شناسی علم دینی و ۲- جریان شناسی علم دینی و تاریخ علم در تمدن اسلامی برگزار می گردد. همچنین شرکت کنندگان متعهد می شود در صورت شرکت در جلسات و در صورت نیاز موسسه تا مدت سه سال، به مدت ۳برابر طول دوره آموزشی، به عنوان نیروی آموزشی و یا پژوهشی موسسه به فعالیت بپردازند.

برگزاری دوره در دو گروه حداکثر ۱۰نفره و به صورت کارگاه بحث و گفتگو می باشد. بخش اول محتوای گروه الف، طی ۶ هفته از تاریخ ۲۴ مرداد تا ۲۸ شهریور ۹۲ توسط دکتر حسن عبدی و در گروه ب این مباحث توسط حجت الاسلام امین نژاد ارائه می شود. زمان برگزاری جلسات گروه ب متعاقبا اعلام می گردد.

هزینه شرکت در صورت پذیرش در مصاحبه حضوری، پنجاه هزار تومان می باشد. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام، فرم زیر را تا تاریخ چهارشنبه ۲مرداد ۹۲ تکمیل نمایند.

جلسات تکمیلی طرح، پس از برگزاری جلسات اولیه، متناسب با نیاز شرکت کنندگان و نظر اساتید برگزار می گردد.

جهت ثبت نام بر لینک زیر کلیک کنید

 http://elmedini.ir/1392/04/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85-%D8%AF%DB%8C%D9%86%DB%8C/

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

مطالب پربازدید

مصاحبه