اولین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» کلید خورد

علوم اجتماعی اسلامی ایرانی

زمان انتشار: ۰۰:۴۵ ۱۳۹۳/۰۸/۷

این کتاب در حوزه اسارت و بخشی از خاطرات نانوشته 4 بانوی اسیر ایرانی به نگارش در آمده تا پاسخگویی بسیاری از سوالات بدون پاسخ در حوزه اسارت بانوان ایرانی در زندان های رژیم بعثی در دوران هشت سال دفاع مقدس باشد.

به گزارش خبرنگار علوم اجتماعی اسلامی ـ ایرانی، مرحله اول سلسله مسابقات کتاب و زندگی که درباره کتاب «من زنده ام» نوشته معصومه آباد برگزار می شود، از اول ماه محرم آغاز شده و تا اربعین حسینی ادامه پیدا می کند.

کتاب «من زنده ام» درباره چیست؟

این کتاب در حوزه اسارت و بخشی از خاطرات نانوشته 4 بانوی اسیر ایرانی به نگارش در آمده تا پاسخگویی بسیاری از سوالات بدون پاسخ در حوزه اسارت بانوان ایرانی در زندان های رژیم بعثی در دوران هشت سال دفاع مقدس باشد. رهبر عزیز انقلاب نیز تقریظی بر این کتاب نوشته اند.

چگونه در مسابقه شرکت کنیم؟

1- علاقه مندان به شرکت در مسابقه، بایستی به سایت ketabzendegi.ir مراجعه نموده و در این سایت ثبت نام کنند. پس از مطالعه ی کتاب، از طریق همین سایت و به صورت آنلاین، امکان پاسخگویی به سوالات وجود دارد.

2- کتاب را که تهیه کنید، همراه با کتاب پرسشنامه آن هم در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید بصورت پیامکی به سوالات پاسخ بگویید. با هر پرسشنامه، 3 نفر می توانند در مسابقه شرکت کنند.

کتاب را چگونه تهیه کنیم؟

لیست فروشگاه های عرضه کننده کتاب در سراسر کشور را می توانید از اینجا دانلود کنید.

تهیه این کتاب بصورت اینترنتی هم امکانپذیر است. علاقه مندان می توانند از طریق سایت پاتوق کتاب فردا اقدام به خرید این محصول نمایند و یا عدد 92 را به سامانه پیامکی 300033006992 ارسال نمایند. کسانی که در هنگام خرید نوع ارسال محصول را پست سفارشی انتخاب نمایند تنها 2000 تومان بابت پست در هر نقطه ای از ایران پرداخت خواهند کرد.برای آشنایی بیشتر با این کتاب و خرید آن اینجا کلیک نمایید.

جوایز این مسابقه چیست؟

جوایز ارزنده ای برای این مسابقه در نظر گرفته شده که در مجموع به ارزش بیش از یک میلیارد ریال است. یک بخش ویژه هم برای شرکت کننده های 17 ساله در نظر گرفته شده که از طرف مؤلف کتاب اهدا می شود، به این دلیل که نویسنده کتاب «من زنده ام» در 17 سالگی به اسارت درآمده است و از این روست که جایزه ویژه ای به 17 ساله های کتابخوان اهدا می شود.

????? ???? ?????? ?? ???? «?? ???????»

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

مطالب پربازدید

مصاحبه