بزرگداشت سی‌وپنجمین سالگرد شهادت آیت‌الله‌العظمی سید محمدباقر صدر و خواهر مظلومه‌اش بنت‌الهدی صدر

نویسنده:

زمان انتشار: ۲۲:۵۰ ۱۳۹۴/۰۱/۱۷

بزرگداشت شهید محمد باقر صدر در روز چهارشنبه ١٩ فروردین ٩۴ از ساعت ١۶ تا ٢٠ در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) واقع در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای خیابان صیرفی پور برگزار می شود.

به مناسبت سی‌وپنجمین سالگرد شهادت آیت‌الله‌العظمی شهید سید محمد باقر صدر و خواهر مظلومه‌اش بنت‌الهدی صدر که در ١٩ فروردین ١٣۵٩ رحیق شهادت را سرکشیدند، همایش بزرگداشتی به همّت پژوهشگاه تخصصی شهید صدر و مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

این همایش در روز چهارشنبه ١٩ فروردین ٩۴ از ساعت ١۶ تا ٢٠ در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) واقع در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای خیابان صیرفی پور برگزار می شود.

آیت‌الله محسن اراکی دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی و از شاگردان شهید صدر و نیز دکتر رافائل مائوریلو شرق‌شناس ایتالیایی و پژوهشگر خاندان صدر از سخنرانان این همایش هستند.

هم‌چنین در حاشیه این همایش، نمایشگاه عکس و آثار شهید صدر برپا می‌شود و آثار عربی و نیز جدیدترین ترجمه‌های آثار ایشان که توسط پژوهشگاه شهید صدر انجام شده است با تخفیف ویژه به فروش می‌رسد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

مطالب پربازدید

مصاحبه