حلقه متن خوانی آثار ماکس وبر

نویسنده:

زمان انتشار: ۲۳:۴۷ ۱۳۹۳/۱۲/۴

حلقه متن خوانی «علم در مقام حرفه» ماکس وبر، به همت کارگروه علوم اجتماعی موسسه اشراق در روزهای یکشنبه راس ساعت 13:30 در موسسه اشراق برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه علوم اجتماعی اسلامی ایرانی حلقه متن خوانی مقاله «علم در مقام حرفه» ماکس وبر که در کتاب «دین، قدرت و جامعه» به رشته تحریر در آمده است، به همت کارگروه علوم اجتماعی موسسه اشراق در روزهای یکشنبه راس ساعت 13:30 در سه جلسه با حضور نخبگان و فعالان علوم اجتماعی در موسسه اشراق به آدرس خیابان سپهبد قرنی، خیابان شاداب غربی، کوچه‌ی شهریور، بن‌بست دوم غربی، پلاک2, برگزار خواهد شد.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

۱ دیدگاه

    دانشجو :

    با سلام. البته این نوشتار نه مقاله وبر است نه در کتاب مذکور به رشته تحریر درآمده. متن مکتوب سخنرانی وبر بوده. موفق باشید

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

مطالب پربازدید

مصاحبه