دومین جشنواره ملی خانواده پژوهی در ایران

زمان انتشار: ۱۸:۵۳ ۱۳۹۲/۰۴/۲۵

پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی، دومین جشنواره ملی خانواده پژوهی در ایران را همراه با ششمین کنگره ملی آسیب شناسی خانواده در تاریخ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ برگزار می نماید. هدف از جشنواره گسترش پژوهش های بین رشته ای حوزه خانواده با ایجاد تشویق و حمایت از پژوهشگران در موضوعات خانواده است. با توجه به اهمیت […]

پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی، دومین جشنواره ملی خانواده پژوهی در ایران را همراه با ششمین کنگره ملی آسیب شناسی خانواده در تاریخ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ برگزار می نماید.

هدف از جشنواره گسترش پژوهش های بین رشته ای حوزه خانواده با ایجاد تشویق و حمایت از پژوهشگران در موضوعات خانواده است. با توجه به اهمیت حیاتی و بنیادی خانواده در گسترش،توسعه و پیشرفت اقتصادی،اجتماعی و اخلاقی جامعه، برگزاری جشنواره می تواند توجه پژوهشگران و مسئولان و سیاست گزاران را به موضوع خانواده و ظرفیت های آن در بهره وری و کارآمدی نظام اجتماعی و فرهنگی کشور بیفزاید.

علاقه مندان می توانند طرح های ملی؛ رساله و پایان نامه خود در حوزه خانواده را که از تاریخ آذرماه ۱۳۸۶ تا آذرماه ۱۳۹۲ به پایان رسیده است، به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

مهلت ارسال آثار: ۱۹/۹/۱۳۹۲

به برگزیدگان رتبه های اول تا سوم لوح تقدیر و جایزه نفیس اهدا خواهد شد.

آدرس دبیرخانه کنگره: تهران، اوین، دانشگاه شهید بهشتی، پژوهشکده خانواده

کدپستی: ۱۹۸۳۹۶۳۱۱۳

تلفن: ۲۹۹۰۲۳۶۷

نمابر: ۲۹۹۰۲۳۶۸

پست الکترونیکی کنگره: Family.congress@mail.sbu.ac.ir

سایت کنگره: http:// fri.sbu.ac.ir

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

مطالب پربازدید

مصاحبه