راه اندازی نسخه آزمایشی سایت دکتر فرهادی

نویسنده:

علوم اجتماعی اسلامی ایرانی

زمان انتشار: ۱۸:۴۷ ۱۳۹۲/۰۴/۱۸

به همت سایت علوم اجتماعی اسلامی ایرانی نسخه آزمایشی سایت دکتر مرتضی فرهادی مردم شناس ایرانی و استاد تمام دانشگاه علامه طباطبایی به آدرس http://mortezafarhadi.ir/  راه اندازی شد. زندگی نامه فرهنگی و اجتماعی ، کارنامه علمی و پژوهشی ، معرفی کتابها، مقالات منتشر شده، و استاد از نگاه دیگران از بخشهای اصلی این سایت می باشد. […]

به همت سایت علوم اجتماعی اسلامی ایرانی نسخه آزمایشی سایت دکتر مرتضی فرهادی مردم شناس ایرانی و استاد تمام دانشگاه علامه طباطبایی به آدرس http://mortezafarhadi.ir/  راه اندازی شد. زندگی نامه فرهنگی و اجتماعی ، کارنامه علمی و پژوهشی ، معرفی کتابها، مقالات منتشر شده، و استاد از نگاه دیگران از بخشهای اصلی این سایت می باشد. تا کنون متن 10 مقاله و معرفی 10 کتاب از آثار ایشان بر روی سایت بارگزاری شده است.

دکتر مرتضی فرهادی با بیش از 50 سال پژوهش در حوزه فرهنگ ایرانی تا کنون نزدیک به 100 مقاله علمی و پژوهشی و 10 عنوان کتاب به جامعه علمی ایران و فرهنگ دوستان عرضه کرده اند. انسانشناسی یاریگری آخرین کتاب منتشر شده از این مردم شناس پر کار ایرانی است که توسط نشر ثالث در سال 88 به بازار نشر عرضه شده است. لازم به ذکر است کتاب «فرهنگ یاریگری در ایران»(درآمدی بر مردم شناسی و جامعه شناسی تعاون در ایران )، جلد اول (یاریگری در کشت کاری و آبیاری ) که در سال ۱۳۷۳ توسط مرکز نشر دانشگاهی عرضه شده بود برنده جایزه نخست نهمین جشنواره روستا (وزارت جهاد سازندگی ) و کتاب برگزیده سیزدهمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی در زمینه علوم اجتماعی و کتاب برجسته هفتمین دوره کتاب های برگزیده دانشگاه های کشور از سوی دانشگاه تهران شده  بود.

همچنین کتاب «واره نوعی تعاونی سنتی کهن و زنانه در ایران ، درآمدی به مردم شناسی و جامعه شناسی تعاون و مشارکت مردمی» که در سال 1380 توسط معاونت ترویج و مشارکت مردمی وزارت جهاد کشاورزی به چاپ رسیده بود به عنوان کتاب برگزیده بیستمین دورة کتاب سال جمهوری اسلامی در زمینة علوم اجتماعی شناخته شد و همچنین برنده جایزه و دیپلم افتخار سومین جشنواره ملی زن و روستا (عذرا) شده بود. همچنین دکتر فرهادی 4 اثر جدید در زمینه فرهنگ ایرانی در دست انتشار دارد که اخبار تکمیلی در این رابطه  متعاقبا اعلام می گردد.

قرار است مهرماه 92  طی مراسمی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی  با حضور اساتید و دانشجویان و اهل ادب و فرهنگ به صورت رسمی از نسخه اصلی این سایت رونمایی گردد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

مطالب پربازدید

مصاحبه