سایت انسان شناسی و فرهنگ

زمان انتشار: ۱۸:۱۷ ۱۳۹۰/۱۲/۲۶

سایت «انسان شناسی و فرهنگ» با مدیریت دکتر ناصر فکوهی(استاد انسان شناسی دانشگاه تهران)، سایتی پرکار و موفق و مهم در حوزه علوم انسانی می باشد. حوزه کاری سایت، انسان شناسی به معنای گسترده آن است. سایت «انسان شناسی و فرهنگ»، یک سایت علمی- ترویجی است که در همه زمینه های فرهنگ، علوم اجتماعی و […]

سایت «انسان شناسی و فرهنگ» با مدیریت دکتر ناصر فکوهی(استاد انسان شناسی دانشگاه تهران)، سایتی پرکار و موفق و مهم در حوزه علوم انسانی می باشد. حوزه کاری سایت، انسان شناسی به معنای گسترده آن است.

سایت «انسان شناسی و فرهنگ»، یک سایت علمی- ترویجی است که در همه زمینه های فرهنگ، علوم اجتماعی و انسانی با تاکید خاص و اولویت دادن به نگاه اجتماعی فعالیت می کتد.

این سایت همانند مدیر آن با علوم اجتماعی جهان همگام است و سعی دارد نگاهی فرهنگ مدارانه و البته گاهی بومی و گاهی منتقد بر اساس ادبیات جدید علوم اجتماعی به مسایل اجتماعی و فرهنگی بیاندازد.

گردانندگان این سایت، هدفشان را آماده سازی تشکیل «موسسه  انسان شناسی و فرهنگ» که فعالیت های خود را در تمام زمینه های آموزشی ، پژوهشی و ترویجی فرهنگ انجام خواهد داد.

این سایت دارای شاخه متعددی می باشد:

ادبیات- ارتباطات- اسطوره شناسی- اقتصاد- اوقات فراغت- باستان شناسی- بوم شناسی- تاریخ فرهنگی- توسعه- جمعیت شناسی- جنسیت- جهانی شدن- حقوق- خانواده و خویشاوندی- دین- روانشناسی اجتماعی- زبان شناسی- فرهنگ و زیست- سیاسی و بین الملل- سینما- شهرشناسی- صدا و موسیقی- عشایر- فیلم مستند- قوم شناسی- قوم گیاه شناسی و قوم پزشکی- معماری- نشانه شناسی- هنر- فرهنگ و پزشکی- جغرافیای فرهنگی و اجتماعی- فرهنگ آسیای میانه و اروپای شرقی و فرهنگ آفریقا و…

برای هر موضوع یک مدیر مشخص شده است که از اساتید یا دانشجویان تحصیلات تکمیلی آن موضوع می باشد. این سایت بعضی از اساتید خارج کشور را نیز همراه کرده است. همچنین بانکی از دانش آموختگان انسان شناسی در ایران را نیز ایجاد کرده است.

همکاری با سایت:

«انسان شناسی و فرهنگ» آماده دریافت مطالب شما در بخش های مختلف این پایگاه است، پیش از ارسال مطالب باید با مدیر پایگاه و یا یکی از مدیران صفحات تماس گرفته شود و بر اساس یک موضوع تخصصی مطلب نگاشته شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

مطالب پربازدید

مصاحبه