مدیران‌کل دفتر سیاست‌گذاری فرهنگی وزارت علوم منصوب شدند

منبع: فرهنگ امروز

زمان انتشار: ۱۲:۴۴ ۱۳۹۲/۱۰/۲۵

هاشمی در احکام جداگانه‌ای فریدون رحیم‌زاده را به سمت مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و حسین میرزایی را به سمت مدیرکل دفتر پشتیبانی و حمایت فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه منصوب کرد.

سیدضیاء‌ هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در احکام جداگانه‌ای “فریدون رحیم‌زاده” را به سمت مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی و “حسین میرزایی” را به سمت مدیرکل دفتر پشتیبانی و حمایت فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را منصوب کرد.

در حکم رحیم‌زاده آمده است: انتظار می‌رود با عنایت به اسناد بالادستی، سیاست‌های وزارت متبوع در حوزه فرهنگی و اجتماعی و ضرورت ابتناء سیاست‌ها، برنامه‌ها و اقدامات فرهنگی بر پژوهش‌های علمی و بررسی‌های کارشناسانه، از توان علمی و کارشناسی موجود بهره‌گیری کرده و با گسترش و ارتقای سطح همکاری‌ها و ارتباطات با سایر مراکز پژوهشی و علمی، زمینه مواجهه سنجیده، روشمند، روزآمد و کارآمد با حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی در ساختار آموزش عالی را فراهم آورید.

همچنین در حکم حسین میرزایی آمده است: شایسته است با عنایت به اسناد بالادستی و سیاست‌های وزارت متبوع در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و با اتخاذ رویکرد علمی، از تمام ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود در بخش نیروی‌انسانی و زیرساخت‌های فرهنگی بهره‌گیری کرده، زمینه ارتقای سطح فعالیت‌های فرهنگی و تعمیق باورها و ارزش‌های اصیل اسلامی را در محیط عمومی دانشگاه‌ها در ترازی متناسب با دانشگاه اسلامی فراهم آورید.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در نامه‌های جداگانه‌ای از زحمات”جلیل دارا” و”سعید غیاثی” مدیران پیشین دفتر پشتیبانی و حمایت فرهنگی و اجتماعی و دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی تقدیر کرد.

۱ دیدگاه

    آقایان هاشمی و میرزایی هر دو از اساتید علوم اجتماعی می باشند.
    امید که این مدیران، مدیریتی کارآمدتر و مفیدتری در این حوزه ها بنمایند و به علوم انسانی و اجتماعی در ایران اهمیت ویژه ای فرمایند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

مطالب پربازدید

مصاحبه